• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknoconvey.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
70L-100 VAKUM KONVEYÖR


   360° 

Malzeme: AISI316L, AISI304 veya Müşteri Talebi Özel Malzeme
Çalışma sıcaklığı: 0–60ºC
Besleme basıncı: 4-6 Bar
Ses seviyesi: 70–78 dBA
Pompa: 2 adet  14L//76 Vakum Pompası
Filtre: Polyester 5 mikron gözenekli gıdaya uygun ( yada 0.5 mikron gözenekli)
Bağlantı boru çapı:  100 mm
Kontrol Ünitesi: Tekno Filter timer 
Filtre metrekaresi: 1.5
Yükseklik: 2000mm
Kapasite: 5 metrede 10 – 11 ton saat
Kapasite: 10 metrede 5 - 6 ton saat
Kapasite: 20 metrede 2.7 – 3 ton saat
Kapasite: 30 metrede 1.8 – 2 ton saat
Hava Tüketimi: 3.400 - 4.400 litre dakika
Batch ( parti) ağırlığı: 70 litre
 
 
 
TeknoConvey, Multiejektör Vakumlu Taşıma Sistemleri,
 
Her türlü toz ve granül malzemelerini güvenle ve etkili olarak taşıyarak, ürün hammadde besleme tarafından aşağı akış paketleme ünitesi işlemine kadar malzeme akışını optimize eden bir sevk ve taşıma sistemi sunar. Vakumlu taşıma ünitelerimiz seviye kontrollü tampon haznesi ile birlikte kullanıldığında, ince gıda tozları, granüller, granüller yapıdaki ürünleri, kapsülleri, tabletleri ve diğer dökme malzemeleri vakum altında güvenli bir şekilde taşır. Bu pnömatik vakumla taşıma, isteğe bağlı olarak üretim hattından paketleme hatlarının yanı sıra karıştırıcılara, dolum makinelerine, tablet preslerine veya başka herhangi bir proses ekipmanına ya da gemi (konteynırlar, silolar vb.) taşınabilir. 
 
Bu etkileşimli, kapalı sistem aktarım sistemi geleneksel, eski moda mekanik taşıma ekipmanlarına ( helezon, konveyör ve kovalı elevatör) kıyasla önemli avantajlara sahiptir - en önemlisi geleneksel olarak zor ve hassas tozların transferinde sağlamaktadır. Multijektör Konveyörlerinin döngüsel vakum akış ileten düzeni, ürün ayırma veya ayrılmayı yani separasyonu önler. Buna ek olarak, tüm Multijector  vakum konveyörlerimiz için Avrupa ATEX patlama güvenlik belgelerine dayanan bu üniteler patlamaya dayanıklı potansiyel alanlar (tozlar ve gazlar) için mükemmel bir seçimdir. 
 
TeknoConvey, vakumlu taşıma konveyörleri, birçok ürün transferi durumunda sorunsuz bir şekilde çalışır. Sisteme küçük miktarlarda çalışırken, manuel emme çubukları veya besleme hunileri kullanılır. Daha büyük miktarlar için torba sökme ve uç istasyonları veya toplu torba boşaltma cihazları da kullanmaktayız bigbag boşaltma sistemleri gibi. Yön değiştirici vanaların taşıma hattına entegre ettiğimizde, tozlar ve graniler malzemeler tek bir depolama silosundan toplanabilir ve birkaç dolum veya besleme noktasına aktarılabilir. Tersine, ham maddeler çeşitli yerlerden vakum aktarım sistemine beslenebilir ve bir merkezi mikser yada tartım bunkerine  yükleyebilir. Mümkün olan sayısız kombinasyonlarımız için bizimle iletişime geçiniz.
 
Proses endüstrilerindeki çeşitli üretim adımları, ham ve yardımcı ürünleri ile bitmiş tozları, granülleri ve tabletleri taşımak için güvenli ve bakım gerektirmeyen bir yöntem gerektirir. Bu çeşitliliği verimli ve uygun maliyetle idare edebilmek için bir vakum taşıma sistemi esnek olmalı karıştırıcıları, paketleme makinelerini, çuvalları, kovaları, big bag veya silolara doldurma ve dolum için ürün tedarik etme gibi üretim süreçlerine kolayca entegre olabilmelidir. 
 
Bazen durumlar, taşınacak malzemelerin aralığını göz önüne aldığımızda ürün  aktarım  için karmaşık hale gelir. Köprüleşen tozlar; patlayıcı, çok ince tozlar; zayıf akış özelliklerine sahip higroskopik hammaddeler, toksik ve kohezif bileşikler, karmaşık geometrili daha büyük partikül büyüklüğündeki hacimli malzemelerle aynı transferi biçimini kullanamazsınız. Konunun karmaşıklaştırılması, titanyum dioksit, sodyum asit, silikon dioksit ve ince, aktif karbon tozları gibi bileşimlere ve patlama risklerine dayanan zor taşıyıcı özellikleri nedeniyle endüstride iyi bilinmektedir. Bu nedenle, tozdan arındırılmış taşıma, aktarma çözeltisi için de kritik öneme sahiptir. Burada pnömatik vakumla taşıma veya iletiminin en iyi nasıl kullanıldığını ve böyle bir taşıma sistemini seçerken ne gibi temel özellikleri gerektiğini bulacaksınız. 
 
Neden Pnömatik Vakumla Taşıma Sistemi?
 
Pnömatik vakumla taşıma, malzeme kapasiteleri 50 kg.- 7.000 kg /saat arasında olduğunda en iyi şekilde kullanılır. Ve olağandışı koşullar altında, 12 ton / saate kadar ulaşabilir. Etkili taşıma mesafeleri yalnızca birkaç 2-3 metreden 100 metre yatay veya 50 metre dikeye kadar değişebilir. Malzeme toplama, besleme hunileriyle (örneğin torba boşaltma hazneleri) otomatik olarak veya emici çubuklu bir operatör tarafından manüel olarak gerçekleştirilebilir.
 
Yığın malzeme alıcısının hacmi ve vakum pompası kapasitesi taşıma parametrelerini belirler. Ortalama bir atmosfer basıncının yaklaşık 1013 mbar olarak kabul edilmesi  , -910 mbar'lık bir vakum, kapalı bir su sütununu yaklaşık 9 metre dikeye kaldırabilir. Bununla birlikte, tozlar ve dökme malzemeler her zaman belirli miktarda besleme havasıyla taşınır, daha yüksek taşıma yükseklikleri mümkündür. Taşınan maddenin özelliklerine bağlı olarak 45 metreden  fazla yükseklik gerçekleştirildi. Elde edilebilir işlemler / kapasiteler toz ve dökme malzemelerin özelliklerine bağlıdır. Belirli taşıma işlemi için yığın yoğunluğu, yapışkan veya köprüleşme özellikleri, partikül boyutu, yüzey şekli, nem ve / veya yağ içeriği, toplama noktasının tasarımı, besleme havası kaynağı ve tabii ki, toplam taşıma mesafesi, yüksekliği ve bükülme sayısı kritik parametrelerdir. Farklı ürünler için, üretimdeki değişiklikler yaygındır ve aynı tip konveyörde bile bu farklar 2 ton / saate kadar çıkabilir. Zararlı tozlar veya güçlü ilaçlar söz konusu olduğunda, kapalı muhafaza sistemlerinde gerekli muhafaza seviyelerini elde etmek için vakum taşıma tercih edilir. 
 
Dökme Malzeme Alıcısı
 
Vakum iletiminde malzeme, vakumlu bir emme hortumu veya borusu yoluyla dökme malzeme alıcısına çekilir.  Çoğu üretim prosesi, aynı ekipmanla birden fazla toz veya granülün taşınmasını gerektirdiğinden, çapraz bulaşmayı önlemek için hızlı ve kolay elle sökülüp temizlenebilmek için basit bir montaja sahip bir alıcıya sahip olmak önemlidir. 
TeknoConvey vakumlu konveyör serileri, temizlik ve hızlı ürün değişiklikleri için aletsiz montaj ve sökmeye izin vermeyen kelepçe halkaları ile benzersiz, paslanmaz çelik modüler tasarıma sahiptir. Alternatif olarak, vakum konveyörü yerinde yıkama (WIP) veya hatta yerinde temizleme (CIP) sağlayacak şekilde tasarlayabilmekteyiz.
 
Örneğin, boyalar ve kaplamalar üreticileri TeknoConvey sistemleri ile farklı boya tozlar (parçacık boyutları 0,2 ila 50 mikron) veya ana renk değişiminin siyahtan beyaza dönüştüğü tonerler zorluklar olmadan mümkündür. Tüm üniteler paslanmaz çelik yapı sunar ve ilaç ve gıda endüstrisinin sıkı hijyen taleplerini yerine getirir. Paslanmaz çelik konstrüksiyon aynı zamanda çok dayanıklı ve sağlamdır ve 90mbar'a kadar mutlak vakum sağlarken, hafif ve ihtiyaç duyulduğunda da tamamen moduler halindedir.
 
TeknoConvey vakumlu taşıma konveyörler, belirli transport görevlerini yerine getirmek için bireysel vakum konveyör konfigürasyonlarına izin veren tasarım modüleritesi ile birlikte paslanmaz çelik yapıya sahiptir. Bu özelleştirme, başarılı emişler için çok önemli olabilecek özel emiş girişleri veya entegre siklonları olan modülleri içerebilir. Bir toz işleme valfı seçeneği ve isteğe bağlı sızdırmazlık ve boşaltma yardımcıları ile donatılmış bir dökme malzeme alıcısı, köprülü ve yapışkan tozların prosese beslenmesini sağlayacaktır.
 
Çoğu durumda, kompakt tasarım, dökme malzeme alıcısının, yüklenmesi gereken silo veya ekipmanın üzerine doğrudan monte edilmesini sağlar. Söz konusu olan bir durum şeker için küçük bir vakum iletim sistemi olacaktır. Komple konveyörün yüksekliği sadece yarım metre, çapı 25 cm ve toplam ağırlığı sadece 7 kg olabilir böyle bir ekipman saatte yarım ton şeker taşıyabilecektir. Alan sınırlı olduğunda, bu toz transfer sistemlerinin küçük profili önemli bir rol oynamaktadır.
 
Belli bir uygulamayı karşılamak için bir vakum konveyörünün optimum konfigürasyonu pratik, bire bir ölçekli denemeler vasıtasıyla bulunur. Modüler, paslanmaz çelik sistemlerin kullanımı ve yönetimi çok kolaydır, denemeler test laboratuarı veya doğrudan yerinde gerçekleştirilebilir. Yığın malzeme alıcısı ya hareketsiz ya da hareketli kaldırıcılarla birleştirilirse, diğer uygulamalara hizmet etme kabiliyeti artar. Bu nedenle bu pnömatik toz aktarma sistemlerinin helezonlar, konveyör bantlar, asansör ve kovalı elevatörler gibi geleneksel mekanik taşıma yöntemlerinin yerini alması şaşırtıcı değildir.
 
Vakum Pompaları
 
Vakumlu taşımada, toz transferi için itici güç saf vakumdur. Bu nedenle, eldeki işleme uygun fonksiyon ve ebattaki bir pompa seçmek, yığın malzeme alıcısı konfigürasyonunun optimum seçimi olarak çalışan bir konveyör için de önemlidir. Vakum pompaları elektrikli veya hava tahrikli olabilir ve uygulamaya göre belirli modeller seçilmelidir. Bakım gerektirmeyen çalışma, küçük oranlar ve hafiflik gibi kriterlere, ayrıca kolay ayarlama ve kontrol de önemli hususlardır.
 
Vakum toz granül taşımada çok kademeli ejektör pompaları sıklıkla kullanılır. TeknoConvey Türkiye’de tek dünyada ise sayılı birkaç çok kademeli ejektörlü vakum pompası üreticisidir. Genel olarak, basınçlı hava en ekonomik enerji kaynağı olarak tanınmaz; bununla birlikte, Multijektör pompası etkili bir dönüşüm sağlayarak maliyete etkin bir performans sağlar. Multijektör pompası klasik tek kademeli vakum ejektörlerinden beş kat daha etkilidir ve döngüsel, kesintisiz çalışma imkanı sunduğundan, enerji kullanımı ile elektrikli pompalar arasında tasarım gereği daha üstündür.
 
Vakum performansının üstündeki hava akışı, geleneksel, sınırlı tek aşamalı bir ejektörden ziyade, aslında bir elektrikli pozitif blower ile karşılaştırılabilir. Çoklayıcı pompalar büyük hacimlerde emme havası akışını (örneğin, seyrek faz iletimi için) çalıştırarak çalışırlar ve ayrıca -910 mbar'a kadar çok yüksek vakum seviyeleri üretebilirler (yoğun faz ve fiş akış iletimi için kullanılır). Basınçlı hava kaynağının miktarı ve basıncı, aynı zamanda, çok çeşitli tozların ve diğer dökme malzemelerin taşınmasına ilişkin özel kontrollere izin verecek şekilde kolayca ayarlanır. Vakumun hızlı bir şekilde kesilmesi, böylece aralıklı taşıma, yığın malzeme alıcıyı çevrimler halinde doldurma ve boşaltma imkanı sağlar. Ejektör pompa boşaltma işlemi sırasında enerji tüketmediğinden enerji maliyetleri en aza indirilir. Geniş alıcı yelpazesiyle birlikte mevcut pompa boyutları, bireysel taşıma uygulamaları ile ilişkili olarak daha fazla enerji optimizasyonu sağlar.
 
Buna ek olarak, TeknoConvey multiejektör pompa döner parçaları olmadığı için yağlama veya bakım gerektirmez ve ısı üretmez. Aksine, çevreleyen hava üzerinde bir soğutma etkisi ölçülebilir. Gürültü seviyeleri düşük, her zaman karşılaştırılabilir bir elektrikli pompasından daha azdır, çünkü hareketli mekaniğin olmaması, hatta 1 - 450 santimetreden çıkan hava akışları da vardır. Multiejektör bir vakum pompası bir TeknoConvey dökme malzeme alıcısı ile birleştirildiğinde, komple taşıma sistemi pnömatik olarak çalışır ve patlayıcı bölgelerde zorlanmadan çalışmayı sağlar. TeknoConvey vakum taşıma sistemleri, tüm ilgili toz ve gaz EX bölgeleri için ATEX taleplerinde benzersizdir.
 
 
Vakumlu Taşımada Filtre Sistemleri
 
Tüm vakum taşıma sistemlerinde katılar, üretim sürecine girmeden önce dökme malzeme alıcısına çekilir. Bu materyal aktarımı sırasında ortamın kirlenmesini ve olası patlamaları önlemek için toz geçirmez bir işlem en uygunudur. Gerçekte, vakumun fiziksel ilkesi çevre kirliliğini önlemenin ilk adımıdır. Bir pozitif basınç taşıyıcı sistemde sızıntının kaçınılmaz olarak toz emisyonlarına yol açacağı bir vakum sistemi sızıntının karşısında hava çeker. TeknoConvey, toner tozları (partikül boyutları 0.3 μm'ye kadar) gibi çok ince tozlar için bile filtreleme kabiliyeti sağlayan, toz geçirmez çalışma sağlamak için alıcılarında özel filtreler bulunduran çevreyi bir adım daha ileri götürür. Bu nedenle, karbon siyahının ve kurumunun bir imalatçısı, pozitif basınç sistemini vakum iletim sistemine değiştirerek tesis temizliğini önemli ölçüde arttırıyoruz. En iyi çalışma için, filtrasyon sistemleri büyük oranda bakım gerektirmez ve ürün değişiklikleri oluştuğunda temizlenmesi kolay olmalıdır. TeknoConvey, uygulamaya uyacak şekilde filtre seçenekleri sunar. Kimyasal veya lake uygulamalar için, aralıklı sevkiyat sayesinde etkili filtre temizliği sağlanır hava üfleme şokları aracılığıyla. Bu, filtrenin kademeli olarak bloke edilmesini önler. Gıda ve ilaç sanayi uygulamalarında, polimerlerden veya paslanmaz çelikten yapılmış katı filtreler de sunulmaktadır. Bu, yıpranmaya karşı dayanıklı çalışma sağlar ve gerektiğinde ılık su veya buharla ıslak temizlemeye izin vermektedir.
 
Taşıyan havanın filtrasyonu, vakum taşıma sırasında da kritik öneme sahiptir. TeknoConvey, malzemenin hızını alıcıda artan bir çap ile azaltarak elde eder. Gevşek tozun büyük kısmı süspansiyon dışına düşer ve deşarj valfinin üstündeki alıcının altına toplanır. İnce siklonların ilave toplanması, iç siklonlara sahip teğetsel emme modülleri ile gerçekleşir. Kalıntı ince toz alıcıda filtre ünitesinde, Multiejektör vakum pompasının hemen altında tutulur. Uygulamaya bağlı olarak, 2 yıl ya da daha fazla filtre ömrü nadir değildir. Standart filtre temizliği, olağanüstü yapışkan malzemeler için yeterli değilse, malzemeyi çıkarmak için filtre ünitesini ve dökme malzeme alıcısını titreşim yapmak mümkündür.
 
 
Farmakoloji yani ilaç sektöründe ürünlerin imalatı ve işlenmesi sırasında tüm üretim zinciri boyunca dökme katıların doğru kullanımı elzem bir önem taşır. Aktif farmasötik terkip maddeleri (API'ler) ile potent toz halindeki reaktörlerin ve karıştırma kaplarının yüklenmesinden, bitmiş tabletlerin veya kapsüllerin taşınması yoluyla kapalı transferin sağlanması için vakumlu konveyörler kullanılır. 
 
Hammaddenin tartılması, granülasyon, kurutma, sıkıştırma, karıştırma, tabletleme ve tablet kaplama gibi tüm üretim aşamaları için sadece en gelişmiş teknoloji makineleri kullanılmaktadır. TeknoConvey pnömatik vakum konveyörleri, dökme katıların çeşitli üretim aşamaları boyunca beslenmesi, taşınması ve boşaltılması için seçilen konveyörlerdir.
 
Tamamen kapalı bir sistem olarak çalışan bu pnömatik besleme sistemleri, sadece A noktasından B noktasına toz taşımamakla kalmayıp, ürün kirliliğini de aktif bir şekilde ortadan kaldırır. Toz veya tablet transferi sırasında, toz emisyonlarını veya döküntüleri gidermek ve üretim alanını temiz tutmak için sistem içinde her zaman negatif basınç oluşur. Bükümlü konveyör gibi eski mekanik taşıma yöntemlerinin aksine, TeknoConvey vakumlu konveyörler sökme ve temizleme "aletsiz aletler" nedeniyle hızlı ve kolay ürün değişimlerine izin verir. Bu özellik özellikle İlaç sektörünün bir sözleşme üreticisi olarak karşısına çıkan birçok ürün değişikliği nedeniyle caziptir. Üretim konularına bir ürün transferi çözüm ararken, vakum iletiminin avantajları ilaç sektörü için açıktı; Bununla birlikte, İlaç sektörü, üretim tesisleri boyunca malzeme akışında iyileştirmeler sağlamakla birlikte, geniş uygulama yelpazesini karşılamak için modüler bir tasarıma ihtiyacını gidermektedir. Karar verme sürecinde tartılan diğer kritik faktörler mevcut vakum pompalarının türleri, alıcı kabın tasarımı ve filtrelerin ve gerekli valflerin mevcudiyeti ve değiştirilebilirliğidir. TeknoConvey vakum konveyörleri, emiş konveyörleri gibi eski teknolojilere kıyasla önemli avantajlar sundu ve operasyonlarının gerektirdiği diğer özelliklerinin fazlasına sahiptir. 
 
Vakum Taşımada – Alternatif  Ekipmanlara  Karşı Multiejektör Pompası
 
Tozların, granüllerin ve hatta bazı bulamaçların taşınması söz konusu olduğunda, Arşimet’ten kalma basit vidalar ile günümüzde sunulan yüksek verimli pnömatik sistemlere kadar çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Sürekli sıkılaştıran sağlık ve güvenlik yönetmelikleri ile, tozsuz bir toz transferi çözümüne duyulan ihtiyacın önemli bir karar noktası haline geldiğine dair yeterli kanıt bulunmaktadır. Bu tür piyasa gereksinimlerini karşılamak için, Vakum Konveyörleri, kendilerine özgü "kapalı sistem" fonksiyonunu kullanan ve böylece tesis, makine ve siloların kolay ve güvenli bir şekilde ürün aktarmak için kendilerini en uygun sistem olarak tercih edilmiştir. Vakum iletiminde en basit ve en temel terim, sızıntının ortaya çıkması durumunda daima sızıntı içeri doğrudur! Bu belirgin avantaj, negatif basınç avantajının ve kontrolünün ek etkili kullanımlara sokulabileceği vakum aktarımı ile bağlantılı olanıdır. Anlamak önemlidir; Bununla birlikte, tüm vakum sistemlerinin eşit yaratılmadığı. Çeşitli vakum transfer sistemlerinin farklılıklarının yanı sıra bazı yaygın yanlış anlamaları tanımlamaktadır. Vakum ile Toz Taşıma Vakum üreten kaynağın seçimini ele alalım: Vakum üretiminin bazı örnekleri ve özellikleri:
 
Tip Özellikler 
 
Santrifüj Fan (Üfleyici): Büyük Hacimli Akış, Kısıtlı Vakum seviyesi, Yüksek Ses.
Rejenerasyon Blower:  Büyük Hacim Akışı, Kısıtlı Vakum seviyesi, Yüksek Gürültü
Piston Tipi Pompa: Pompalama esnasında ısı  üretir, Kısıtlı Vakum Düzeyi
Vanalı Pompalar: Büyük Hacim, İyi Vakum, Pahalı,
Roots Tipi Blower:  Yüksek Hacim, Isı Oluşumu, Çok Gürültülü, Pahalı.
 
Yukarıdaki tüm üniteler pompanın hareketli parçalarına giren tozlara karşı savunmasızdır ve bu nedenle filtrasyon ve koruma kritik önem taşır. Tüm elektrikli motor tahrikli üniteler de sürekli çalışmaya devam ediyor, çünkü üç fazlı motorlar sık sık başlama ve durma yeteneklerinde sınırlıdır. 
 
Buna karşılık Multiejektör Vakum Pompaları ve Konveyörleri, bu alternatif teknolojilere kıyasla avantajlara sahiptir; çünkü malzemeyi oldukça yüksek bir negatif basınç ile nakledebilirler ve bu da tipik elektrik motoruna her zaman mevcut olmayan taşıma seçeneklerini sağlar tabanlı sistemlerdir. Multiejektörler sadece mal taşırken enerji harcarlar ancak diğer vakum sağlayıcı elektrşk motorlu bütün üniteler sistemin boşaltması esnasında da enerji sarf ederler. Aynı zamanda 3 faz motorlar belirli bir seviyede dur kalka müsaade ederler.
 
Sonuç olarak çok daha büyük bir uygulama alanı mevcut değildir, ancak bir kez satın alındığında, malzeme özelliklerinde yapılacak değişiklikler için taşıyıcı sistemi olumsuz şekilde etkileyebilecek daha büyük seçenekler mevcuttur. Modern ticaretin doğası, tek bir uygulama taşıma sistemi olarak başlayan şeyin son kullanıcı ürün serileri veya formülasyonları değiştikçe değişir. 
 
Venturi Tabanlı Multiejektörün tipik pompa performansı Diğer avantajlar; Örneğin, temel emme taşıyıcıları zor veya zayıf akan dökme malzemeleri hareket ettirirken emme hattı tıkanıklığı yaşayabilir, ancak multiejektör vakum pompamızla  bu durumlar söz konusu değildir. -960 mbar'a (28.3 "Hg) kadar yüksek negatif basınç diferansiyeli, taşıma boru hattı boyunca aglomeraları ve fişleri kolayca çizebilir. Ayrıca, geleneksel emiş konveyörlerinin düşük mevcut basınç farkı, yüksek hızlara bağlı olarak iletilecek olan materyal üzerinde kuvvetli mekanik gerilmelere ve / veya taşıma hattında aşınmasına neden olan Seyrek Faz Taşıma'ya izin verir. Tipik hızlar 1200-1600 metre / dak arasında verilir. Bununla birlikte, bir boru hattı vasıtasıyla saatte 45-68 mil hızla ilerleyen ve bükülme yönünde bir değişiklik isteyen malzeme açısından düşünürsek, bozulma ve yıpranma konularını duraklatma ve düşünmeye daha eğilimli olabilir. 
 
Ayrıca, yüksek hızlar parçacıkların boyuta göre ayrışmasına neden olur. Birçok müşterimiz, multiejektör sistemlerinin Yoğun faz koşullarda düşük hızda etkili bir şekilde iletebileceğinin farkında değildir. Taşıma hızları çok daha düşük olan Yoğun faz Akış için gerekli yüksek vakum seviyesi mevcuttur ve böylece nazik ve ayırmadan serbest malzeme taşınmasını sağlanmaktadır. 
 

 

cizgi VİDEO GALERİ / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi