• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknoconvey.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
VAKUM JENERATÖRLERİ


PNÖMATİK EJEKTÖRLÜ VAKUM POMPALARI - VAKUM JENERATÖRLERİ

TeknoConvey pnömatik ejektörlü vakum pompaları, düşük enerji tüketimi ile tutma, taşıma, pnömatik havalı taşıma ve aktarma işlemlerinde kesintisiz vakum sağlar. TeknoConvey basınçlı havayla çalışan vakum pompaların Türkiye’de ilk ve tek imalatçısı olup dünyada en büyük ilk 5 imalatçısı içerisinde yer almaktadır.

Makine üreticileri, tutma ve transfer işlemleri sırasında plastik, ahşap ve alüminyum plakaları tutmak için vakum kullanır.  Pnömatik ejektör vakum pompaları, hızlı tahliye ihtiyacı nedeniyle seçilmekte çünkü iş güvenliği nedeniyle büyük bir vakum deposu bulundurulmak her zaman risklidir.

Pnömatik vakum jeneratörlerimizi kullanan müşterilerimiz ilk kurulumdan sonra bile; enerji tüketiminde, bakım maliyetlerinde ve gürültü seviyesinde bir azalma olduğunu kabul etmiştir.

TeknoConvey vakum pompaları veya vakum jeneratörleri, yüksek mühendislik teknolojilerine dayanmaktadır. TeknoConvey vakum pompaları, basınçlı hava ile vakum oluşturmak için gelişmiş bir çözümdür. TeknoConvey çok kademeli vakum ejektörü  teknolojisine dayanan kartuşlarımız,  tek kademeli olan, esnek, modüler ve verimli bir vakum sisteminin tasarlanmasını sağlayan geleneksel vakumlu ejektörlerden daha verimli ve daha güvenilirdir. Yüksek teknolojimize dayanan vakum sistemi, geleneksel sistemlere göre daha fazla vakum akışı sağlayıp, enerji tüketimini azaltarak bir yandan yüksek güvenilirlikle hızınızı artırmanızı sağlar.

TeknoConvey Vakum Pompası Teknolojisi

TeknoConvey vakum pompaları vakum jeneratörleri ağırlıklı olarak yüksek verimli teknolojilere çok kademeli vakum ejektörlerine dayanmaktadır.

Basınçlı hava ile vakum oluşturmak için en gelişmiş çözümü sağlıyoruz. TeknoConvey çok kademeli teknolojisine dayanan kartuşlarımız, geleneksel ejektörlerden daha verimli ve daha güvenilirdir; bu da esnek, modüler ve verimli bir vakum sisteminin tasarlanmasını sağlar. Bu Vakum ejektörü teknolojimiz, hem düşük hem de yüksek besleme basınçlarında mükemmel performans sağlar. Vakum teknolojimize dayalı pompalar, 0,15 ila 0,70 MPa arasındaki besleme basıncı aralığında çalışabilmektedir.

Vakum pompası dizaynımız ve çok küçük çipli pompalardan büyük kapasiteli pompalara kadar. Tüm pompalar çok kademeli vakum ejektör kartuşlara sahiptirler.

Vakum Jeneratörlerimiz;

Vakum jeneratörler ihtiyacınızdan çok fazla vakum sağlar. Vakum ya pnömatik olarak (ejektörler) ya da elektriksel olarak (pompalar, blower) üretilir. Pnömatik vakumlu jeneratörler kısa çevrim süreleri uygular ve kompakt ve hafif tasarımları sayesinde doğrudan sisteme entegre edilebilir. Ejektörler enerji ve proses kontrolü için akıllı işlevler sunar.  Mevcut makine tasarımlarına doğrudan entegrasyon için verimli eko-nozul teknolojisine sahip bir ejektör modülü sağlıyoruz. Ejektör modülü, gereken minimum yer ve düşük ağırlık nedeniyle doğrudan vantuz üzerine monte edilebilir. Kir ve tek parçalı nozul bağlantısına karşı dayanıklılık, uzun servis aralıklarının yanı sıra basit, hızlı ve aletsiz temizlik sağlar.

TeknoConvey, küçük şekerlemeler ve büyük ağır kutular için çeşitli uygulama ve sektörlerde büyük deneyime sahiptir. Üretkenliği arttırmak için çaba sarf ediyoruz, böylece pazardaki sınırınızı güçlendiriyoruz. Ayrıca, enerji tüketiminizi azaltmayı ve çalışma ortamınızı iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

 

Genel bilgi

• Ses Seviyesi: 66 - 77 dBA

• Sıcaklık: -10 ila 80 ° C

• Maksimum Besleme Basıncı: 0.7 MPa

• Optimum Besleme Basıncı: 0.6 MPa

• Maks. Vakum: 75 –kPa (22.1 –inHg)

 

cizgi VİDEO GALERİ / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi