• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknoconvey.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
KURUMSAL

Gelecek için müşteri odaklı ürünler

TeknoConvey, her türde toz, granül, pelet ve dökme ürünleri torbalara doldurmak, taşımak, dozajlama, karıştırmak, paketlemek, elemek, kurutmak  için sistemleri ve tesisleri imal eder...

 

Makine endüstrisi hakkındaki kapsamlı bilgimiz, geçmiş yıllarda edinilmiş olup, teknolojik liderliğimizin temelidir. Bu uzmanlığı sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Başarınız için imalat ve danışmanlık becerilerimizden yararlanın! Karlılık, yenilikçi makine ve ekipman konseptlerinin geliştirilmesinde belirleyici faktördür  endüstri ne olursa olsun. TeknoConvey'ın hizmet anlayışındaki ilk adım, her zaman bireysel durumunuzu analiz etmektir. İşletmenizin komple proses zincirini ve lojistiğini - dolum ekipmanından müşterilerinize - analiz ederek,  makine tasarımınız için size en uygun özellikleri sağlayabiliriz.

 

TeknoConvey ile bir makineden daha fazlasını elde edersiniz: gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir makine ve tesis konsepti ve tasarımları elde edersiniz. Ayrıca, uzmanlarımızın yıllardır sektör için geliştirdiği yeniliklerden yararlanacaksınız. Bizim tarafımızdan daha fazla uzmanlık sizin için katma değer demektir. Kullanılan makine miktarının azaltılması, üretiminizin daha hızlı yapılması için yeni teknolojiler ve en yüksek proses stabilitesi gibi akıllı fikirler, paketleme, taşıma ve karıştırma  sisteminize herhangi bir ek yatırım yapmadan üretkenliğinizi büyük ölçüde artıracaktır. Ayrıca, torba ebatlarının ve tiplerinin sayısını azaltmak, karmaşıklıkta önemli bir azalma ve dolgu ile ilgili maliyetler yaratmak için size standardizasyon seçenekleri sunacağız.

 

TeknoConvey'de kalite konusunda hiçbir ödün yoktur. Hammadde seçiminden, metalin, elektriksel  ve pnömatik ekipmanın sürekli kontrolünden, yüksek kaliteli makinelerin özel kullanımına kadar - sizin memnuniyetinize geldiğinde, sadece en iyisi yeterlidir. TeknoConvey'in sadece yüksek dereceli malzeme kullandığını söylemeye gerek yok. Stoklarımızda sürekli yüksek kaliteli ürünler ve sonuçta teslimat tarihleri sunmamıza olanak tanıyan büyük yedek parça stokumuz vardır. Tasarımcılarınız ‘yaratıcılık dolayısıyla sınırlı değildir ve makineleriniz birinci sınıf bir görünüme kavuşur.

 

Daha azına razı olmayın - sonuçta bunlar, ürünün pazardaki başarısını belirleyen faktörlerdir.

 

Sizin için daha fazla konfor, daha fazla etkinlik, daha fazla temizlik ve daha fazla başarı!

 

Birinci sınıf çözümler el altında olduğunda niçin ikinci sınıf seçilmelidir?

 

Ve bu, her açıdan! Örneğin TeknoConvey prensibi ile, iki kuşu tek bir taşla vurabilirsiniz.

 

Yüksek kalite standartlarımızı karşılamak için, tüm girişimimizi ve tabii ki üretimimizi bu düşünceyle uyumlu hale getirdik. Siparişiniz, saat işleyişi gibi farklı üretim aşamalarından geçecektir - programa göre ve her zaman titiz kalite kontrol altında. Bu sıkı organizasyon, zamanında teslimat, sürekli yüksek kalite ve kısa reaksiyon süreleriyle ilgili gereksinimlerinizi karşılamamızı sağlar. Uzmanlarımızla iyi ellerde olduğunuzu bilmek de TeknoConvey katma değer prensibinin bir parçasıdır.

 

Süreç optimizasyonu, sizin yararınıza ve bizim için en büyük güçlerimizden biridir. Bu nedenle, sürecin her aşaması diğerleriyle koordine edilir - ve hepsi dünya standartlarında teknoloji ve seçkin kadroyla ustalaşırız. Üretim verimliliğimiz sektörde ünlüdür. Sadece en kaliteli ürünleri tedarik etmekteyiz ve pazardaki başarılı ürünümüzü esneklik, güvenilirlik ve onlarca yıllık uzmanlığımızla desteklemek için ideal koşulları sunuyoruz. Yıllardır geliştirdiğimiz 20.000'den fazla makineyi kuşak örneğinde birçok farklı zorluklarla ilgili deneyimimiz yansıtılıyor - bu güvenebileceğiniz bir şey!

 

cizgi VİDEO GALERİ / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi